צור קשר
X

לקבלת ייעוץ עם נציג השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

  המותגים שלנו

  קבוצת אנרלב משווקת סדרות של מותגי תאורה איכותיים רבים ומגוונים, המאפשרים פתרונות תאורה חכמים בהתאמה מוחלטת לצרכיי השטח והפעילות.

  גופי תאורה בעלי טכנולוגיה עכשווית מתקדמת הכוללים מכלולים ורכיבים של חברות תאורה מהשורה הראשונה בעולם המאפשרות לקבוצת אנרלב להנגיש פתרונות ייחודיים כגון:

  1. נצילות הארה גבוה במיוחד.
  2. חיסכון אנרגטי משמעותי המשפיע על החזר השקעה ROI.
  3. פתרון אקולוגי ובריאותי מוחשי.
  4. רבגוניות, הכוללת סגנונות, גדלים ועיצובים שונים.
  5. אפשרויות שליטה ובקרה כגון עמעום או יכולת שינוי גוון תאורה והספק מובנה.
  6. אריכות ימים ו-MTBA & MTBF גבוה.
  7. תפוקת חום מופחתת.
  8. בטיחות ואישורים עמידה בכל התקנים הבינלאומיים המחמירים וכל זה במחירים שפויים!

  בנוסף ישנן מספר סיבות משמעותיות נוספות מדוע עדיף לרכוש גופי תאורה מחברת אנרלב המתמחה ביעילות אנרגטית, אקולוגית ובריאות האדם בתחום התאורה והאנרגיה.

  להלן מספר יתרונות מרכזיים:

  א. תכנון אחראי והגדלת אורך חיי המוצר מהווה חלק אינטגרלי מהתנהלותה של קבוצת אנרלב על כל פעילויותיה ולכל אורך מחזור חיי המוצר. החל בשימוש חומרי גלם איכותיים ועד לשימושו של הלקוח הסופי.

  לדוגמא: גופי התאורה של מוצרינו עשויים מסגסוגת אלומיניום המותאמת לתחום התעופה בעלת יתרונות חוזק מכני גבוה ומשקל נמוך. בכדי להבטיח אורך חיים ארוך למוצר, גופי התאורה משתמשים בפחות מ-80% מיכולת הצריכה המקסימלית האפשרית של ספקי המתח (דרייברים) ללא כל פגיעה ברמת ההארה מפני שנצילות התאורה של מוצרינו גבוהה מאוד (160-180lm/w).

  תכנון אחראי מחייב זרימת מידע במעלה ובמורד שרשרת המוצר ואל כן, מקיימת קבוצת אנרלב דיאלוג ויחסי עבודה קרובים, שקופים ומתמשכים עם ספקיה, לקוחותיה וגורמים אחרים בשרשרת הערך.

  ב. יעילות אנרגטית: קבוצת אנרלב מתמקדת ביעילות אנרגטית ומציעה מוצרים שצורכים פחות אנרגיה ויותר נצילות אורית. יתרונות העוזרים ללקוחות להפחית את חשבונות החשמל ולהוריד את טביעת הרגל הפחמנית שלהם. גופי תאורה אלה חסכוניים באנרגיה משתמשים בטכנולוגיות LED  מתקדמות , מכלולים אלקטרוניים ובקרות תאורה חכמות היכולים להפחית משמעותית את צריכת האנרגיה בהשוואה לאפשרויות התאורה אחרות.

  ג. קיימות סביבתית: קבוצת אנרלב מתמחה באקולוגיה וקיימות בתחום התאורה ונותנת עדיפות לפרקטיקות ידידותיות לסביבה. אנרלב מתכננת, מייצרת ומשווקת גופי תאורה עם חומרים ותהליכים הממזערים את ההשפעה הסביבתית. אנרלב מצייתת לתקנות ייצור ידידותי לסביבה ותוכניות מיחזור. על ידי רכישת מוצרי אנרלב הלקוחות יכולים לתרום לשמירה על איכות הסביבה וצמצום הפסולת.

  ד. בריאות ורווחה: קבוצת אנרלב, מתחשבת בהשפעת התאורה על רווחת האדם. ועל כן מאמצת את המלצות המשרד להגנת הסביבה ומשרד הבריאות בתחום הפוטוביולוגי של מוצריה. מוצרי החברה מספקים תנאי תאורה אופטימליים כדי לשפר את הפרודוקטיביות, מצב הרוח והבריאות הכללית. ממזערים את הבוהק והבהוב, ומפחיתים את העומס על העיניים כדי לקדם סביבת מוארת נוחה ובריאה.

  ה. מומחיות וידע: לקבוצת אנרלב מעל 30 שנות מומחיות וידע מעמיקים בתחום התאורה, הלד והמיקרואלקטרוניקה. מחלקת הנדסה ופיתוח המנגישה את ממומחיותה משלב התכנון ועד שלב ההתקנה ומבטיחה איכות וביצועים, מהנדסים המשתפים פעולה על בסיס יומי עם יצרנים מובילים בעולם בתחום התאורה והאנרגיה ומספקים מענה זמין לכל דורש.

  ה. חיסכון בעלויות לטווח ארוך: בעוד שלגופי תאורה איכותיים עשוי להיות עלות מוקדמת גבוהה יותר, לרוב הם מספקים חיסכון משמעותי בעלויות לטווח ארוך. מוצרים חסכוניים באנרגיה צורכים פחות חשמל, וכתוצאה מכך הוצאות האנרגיה מופחתות לאורך זמן. יתרה מכך, מוצרים איכותיים נוטים להיות בעלי תוחלת חיים ארוכה יותר ודורשים פחות תחזוקה, מה שמפחית את עלויות ההחלפה והתחזוקה.

  בסך הכל, רכישת גופי תאורה מחברה המתמחה ביעילות אנרגטית, אקולוגיה ובריאות כגון קבוצת אנרלב המציעה ללקוחות את היתרונות של חיסכון בעלויות, קיימות סביבתית, רווחה משופרת וגישה לידע והכוונה מומחים. הנה ההחלטה חכמה ונבונה המשתלמת לאורך השנים.

  post-thumb

  לקבלת ייעוץ עם נציג השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

   מאמרים נוספים

   post-image
   מעבר לפאנלים סולאריים: מוצרי אנרלב, עמודים, ספסלים ועוד... (כתבו עלינו)

   ספסלי שמש: שילוב נוחות עם כוח ספסלי שמש של קבוצת אנרלב הם דוגמה פורצת דרך לאופן...

   המשך קריאה
   post-image
   פאנל סולארי מלופף אל מול פאנל סולארי בגג העמוד

   פנל סולארי מייעד את אור השמש ליצירת חשמל שמיש. הוא מורכב ממספר תאים סולאריים המחוברים...

   המשך קריאה

   תאורה מצוינת: תיק העבודות המגוון של קבוצת אנרלב בע"מ

   בעולם המשתנה במהירות של ימינו, לא ניתן להפריז בחשיבותם של פתרונות תאורה חדשניים ויעילים. קבוצת אנרלב, חלוצה בתעשיית התאורה, עומדת בחזית המהפכה הזו. עם תיק פרויקטים מגוון שמשתרע מרחובות הומים ועד אצטדיונים מפוארים ומפעלים חסכוניים באנרגיה, קבוצת אנרלב הגדירה מחדש את משמעות ההארה של שטחים. מאמר זה צולל עמוק לתוך הפרויקטים שלהם, ומציג כיצד פתרונות התאורה המתקדמים שלהם לא רק ענו על הצרכים הייחודיים של סביבות שונות אלא גם העניקו עדיפות לקיימות ובטיחות. באמצעות חקירת עבודתם, נגלה את הסוד מאחורי יכולתם להאיר את החדשנות, תרתי משמע.

   מהפכה בתאורת רחוב ושביל

   קבוצת אנרלב יצאה למסע לשנות את הדרך שבה רחובות ושבילים מוארים. בהכרה בתפקיד המכריע של תאורה בהבטחת בטיחות ושיפור המשיכה האסתטית של חללים חיצוניים, הם פיתחו פתרונות המאוזנים בצורה מושלמת בין בהירות, יעילות אנרגטית ורגישות סביבתית. על ידי שילוב טכנולוגיית LED מתקדמת ואנרגיה סולארית, אנרלב לא רק סיפקה אפשרות תאורה בת קיימא אלא גם הפחיתה משמעותית את עלויות התפעול. הפרויקטים שלהם בתחום זה עומדים כעדות למחויבותם לחדשנות, וסוללים את הדרך לרחובות ולשבילים בטוחים ומזמינים יותר העונים על צרכי הנוף העירוני המודרני.

   הארת אזורי חניה ומגרשים

   המומחיות של Enerlev Group משתרעת על תאורת אזורי חניה ומגרשים, מגזרים שבהם נראות ובטיחות הם בעלי חשיבות עליונה. הגישה החדשנית שלהם כרוכה בפריסת מערכות תאורה בעלות עוצמה גבוהה אך חסכוניות באנרגיה שמבטיחות ששטחים אלה מוארים היטב מבלי להתפשר על כדאיות כלכלית או על ההשפעה הסביבתית. תשומת לב מיוחדת מוקדשת לתהליך הפריסה וההתקנה, המבטיח פיזור אור אחיד המבטל נקודות חשוכות, ובכך משפר את האבטחה. הפתרונות של Enerlev בתחום זה לא רק תומכים בפונקציונליות של מגרשי חניה ומגרשים אלא גם תורמים ליצירת תחושת ביטחון עבור אנשים המשתמשים בחללים אלה, ומציגים את הגישה ההוליסטית שלהם לעיצוב תאורה.

   תאורה חדשנית לאצטדיונים ואולמות

   קבוצת אנרלב בולטת ביכולתה להאיר אצטדיונים ואולמות, שם האתגר טמון לא רק בתאורה של חללים עצומים אלא גם בשיפור החוויה עבור צופים ומשתתפים כאחד. הגישה שלהם כוללת שימוש בטכנולוגיית תאורה מתקדמת שניתן להתאים אותה לאירועים שונים, מתחרויות ספורט ועד קונצרטים וכינוסים. על ידי התמקדות בהיבטים כגון הפחתת סנוור, עיבוד צבע ומערכות בקרה דינמיות, אנרלב מבטיחה שכל אירוע יוצג באור הטוב ביותר האפשרי. זה לא רק משפר את הנראות אלא גם מוסיף לאווירה, והופך חללים רגילים לאולמות מרהיבים שמשאירים רושם מתמשך על כל מי שמבקר בהם.

   פתרונות כלכליים ואנרגטיים

   תקופה שבה קיימות היא המפתח, קבוצת אנרלב מיצבה את עצמה כמובילה באספקת פתרונות תאורה כלכליים וחסכוניים באנרגיה. הפרויקטים שלהם לעיתים קרובות מנצלים אנרגיה סולארית, מנצלים מקורות אנרגיה מתחדשים כדי להפעיל מערכות תאורה, מה שמפחית באופן דרסטי את עלויות החשמל ואת טביעת הרגל הפחמנית. המומחיות של אנרלב משתרעת גם על תכנון פריסות תאורה הממקסמות את התאורה תוך מזעור צריכת האנרגיה, המגלמות את העיקרון של עשיית יותר בפחות. גישה אסטרטגית זו לא רק מועילה לסביבה אלא גם מציעה חיסכון כספי משמעותי ללקוחות, ומדגישה את מחויבותה של אנרלב לקידום עתיד ירוק ובר-קיימא יותר באמצעות פתרונות תאורה חדשניים.

   קבוצת אנרלב – קבוצה של מצוינות בתעשיית התאורה

   המסע של קבוצת אנרלב בתחום פתרונות התאורה מציג את המחויבות הבלתי מתפשרת שלהם לחדשנות, קיימות ובטיחות. מהפיכת רחובות רגילים לנתיבים מוארים ועד ליצירת אווירות תוססות באצטדיונים ובאולמות, הפרויקטים שלהם משקפים הבנה עמוקה של הצרכים המגוונים של חללים מודרניים. על ידי מתן עדיפות ליעילות אנרגטית ולכדאיות כלכלית, אנרלב קובעת אמת מידה לפרויקטי תאורה עתידיים. היכולת שלהם לשלב אסתטיקה עם פונקציונליות עומדת כעדות למומחיות שלהם, מה שהופך אותם לקבוצה של מצוינות בתעשיית התאורה. ככל שחקרנו את תיק הפרויקטים המגוון שלהם, ברור שקבוצת אנרלב לא רק מאירה חללים; הם מאירים את העתיד.

   מסינטרה ועד לגוס: פתרונות מותג מוביל לתאורת חוץ מגוונת של קבוצת אנרלב בע"מ

   בעולם שבו חשיבות התאורה החיצונית הולכת וגוברת, חברה אחת בולטת בזכות מגוון המוצרים המקיף שלה שנועדו להאיר את החוץ בצורה יפה ויעילה. החל מהרחובות הציוריים של סינטרה SINTRA ועד לחופים התוססים של לגוס LAGOS, מותג זה עשה לעצמו שם בכך שהוא מציע פתרונות חדשניים המותאמים לצרכים שונים. על ידי שילוב של אסתטיקה עם פונקציונליות, מגוון פתרונות התאורה שלהם, כולל פנסי רחוב מפוארים, פנסי רחוב סולאריים ותאורה אדריכלית דקורטיבית, לא רק מאירים שטחים אלא גם משפרים את המשיכה הכללית שלהם. מאמר זה בוחן את ההצעות הייחודיות שמבדילות את מותג ENERLEV בתעשיית התאורה.

   מגוון פתרונות תאורה חיצונית

   מגוון מוצרי התאורה החיצונית המוצעים על ידי קבוצת אנרלב הוא רחב ומגוון, שנועד לענות על הצרכים של סביבות והעדפות שונות. מהקסם ההיסטורי של סינטרה SINTRA ועד לרחובות ההומים של ברגה BRAGA והחופים השלווים של לגוס LAGOS, ומשם שמם של מוצרי הקבוצה. האופי הייחודי של כל מיקום תואם לפתרונות תאורה מותאמים אישית. ההרכב כולל הכל, החל מפנסים המופעלים באנרגיה סולארית המספקים תאורה ידידותית לסביבה ועד פנסי רחוב מפוארים המוסיפים נגיעה של אלגנטיות לסביבות עירוניות. עבור אזורים הדורשים תאורה חזקה, כגון אזורים תעשייתיים בפארו FARO, המותג מציע נורות מוגנות מפני פיצוץ, המבטיחות בטיחות לצד פונקציונליות. מגוון זה לא רק מדגיש את מחויבות המותג לספק קהל רחב, אלא גם מדגים את המומחיות שלהם בשילוב טכנולוגיה עם עיצוב כדי ליצור פתרונות תאורה חיצונית שהם גם מעשיים וגם מושכים מבחינה ויזואלית.

    

   חידושים מרהיבים לרחוב ולתאורה סולארית

   קבוצת אנרלב זכתה לשבחים מיוחדים על תאורת הרחוב המרהיבה שלה ועל החידושים שלה בתחום האנרגיה הסולארית. מוצרים אלה עומדים בצומת שבין מסורת לטכנולוגיה, ומציעים פתרונות חסכוניים באנרגיה מבלי להתפשר על הסגנון. פנסי הרחוב המרהיבים, שנמצאים במקומות מסינטרה SINTRA ועד ליסבואה LISBOA, מגלמים עיצובים קלאסיים שעוצבו מחדש עבור הנוף המודרני, ומתמזגים בצורה חלקה עם סביבות היסטוריות ועכשוויות כאחד. בינתיים, חידוש סולארי כמו פנסי רחוב סולאריים בברגה BRAGA והחיסכון האנרגטי באווירו AVEIRO מדגישים את המחויבות של קבוצת אנרלב לקיימות. על ידי ניצול אנרגיה סולארית ונצילות תאורה גבוה, מוצרים אלה מפחיתים את צריכת החשמל ואת טביעת הרגל הפחמנית, מה שהופך אותם למועדפים בקרב צרכנים בעלי מודעות אקולוגית המחפשים פתרונות תאורה אמינים וירוקים

   תאורה דקורטיבית ואדריכלית

   מעבר לתאורה פונקציונלית, אנרלב מצטיינת בתאורה דקורטיבית ואדריכלית, והופכת שטחים רגילים לחוויות מרתקות. אפשרויות התאורה הדקורטיביות נעות בין ראשי עמודים מעוצבים בקפידה באבורה AVORA לפעמונים תלויים אלגנטיים בלאגוס LAGOS, כל פריט מיוצר כדי להוסיף ערך אסתטי ייחודי לסביבתו. תאורה אדריכלית, הנראית באזורים כמו אובידוס OBIDOS וליסבואה LISBOA , מציגה כיצד ניתן להשתמש באור כצורת אמנות, המשפרת את המאפיינים האדריכליים של מבנים ונופים. היצע זה מדגיש את יכולתה של המותג למזג חזון אמנותי עם טכנולוגיית תאורה, וליצור סביבות שאינן רק מוארות היטב אלא גם מדהימות ומרתקות מבחינה ויזואלית.

   סיכום

   לסיכום, מגוון פתרונות התאורה החיצונית של קבוצת אנרלב בע"מ החל מעמודי תאורה מפוארים ועד לחידושים סולאריים ופריטים אדריכליים דקורטיביים, מדגיש את מחויבותה לאיכות, חדשנות וקיימות. תוך התאמה לטעמים וצרכים שונים, היא מאירה חללים ברחבי הארץ, משפרת את היופי והפונקציונליות עם כל מוצר.

   image